PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772}

Las Vegas Parano

Fear and Loathing in Las Vegas
7,5 168 522
oceny
7,5 10 1 168522
6,7 29
ocen krytyków
Las Vegas Parano
powrót do forum filmu Las Vegas Parano

Film nie o narkotykach

ocenił(a) film na 7

Przecież to nie jest film o narkotykach tylko o owczym pędzie po "amerykański sen" i rozpadzie
kultury lat 70. Sam Thompson o tym mówił, narkotyki posłużyły tu tylko jako zwierciadło.

Film jak dla mnie dobry chociaż da się zauważyć kilka wpadek takich jak złe cięcia.

ocenił(a) film na 4
Sergij

Wreszcie dokopałem się sensownego tematu !

ocenił(a) film na 10
Sergij

*Rozpadzie kultury lat 60'

Sergij

Zgadzam się. Wreszcie ktoś z sensem, bo jak do tej pory to pisały same najarane gimbazy, żeby ten film obejrzeć to trzeba być na narko bani i nikt z nich tak naprawdę nie zrozumiał przekazu filmu.

ocenił(a) film na 9
Sergij

Film ma różny przekaz i jest na podstawie książki na faktach.

co do tego o czym jest to zależy jak na niego patrzeć, o tym czy dobrze zagrali narkotykową rolę powinny wypowiadać się osoby które przynajmniej kilka razy w życiu fazowały.

o grze aktorskiej ogólnie - osoby które myślą i nie są gimbusami(wybaczcie ale wy oceniacie film porównując go do dzisiejszego gówna).

dałem 10/10 i nie żałuje, za grę aktorską, za zagranie dobrze roli z dragami, muzykę i klimat :).

Adix20

Wiesz nie jestem gimbusem , film zrozumiałem ale nie ma się tu z tego powodu zachwycać , trochę zryty ten film dlatego tylko 5/10

ocenił(a) film na 8
Adix20

No tak typowe - kolejny wierzący w nagłaśniany przez media fałszywy obraz "gimbusów" Zrozumcie, to co pokazuje "Sala samobójców", "Galerianki" czy szkoła tvn i inne gówna to 25% "gimbusów" więc proszę nie wsadzać nas do jednego wora, a poza tym od kiedy to gust filmowy przekłada się na jego wiek/miejsce edukacji ???

Sergij

Raczej o rozpadzie lat 60s i wejścia w nowe lata 70s, a nie rozpadzie lat 70s. To co jest w filmie to apogeum dekady '60. Sam narrator wspomina momenty od 1965, a akcja filmu toczy się w 1971.

ocenił(a) film na 7
KLAssurbanipal

Tak, zostałem już poprawiony wyżej.

ocenił(a) film na 1
Sergij

Cały czas mówią o narkotykach, biorą wszystko, co tylko wymyślono,i film nie jest o narkotykach? Bo w filmie są może ze dwa zdania, które mówią o nostalgii za latami '60?

ocenił(a) film na 7
Palma_Kokosowa

Dla kogoś kto nie zna twórczości Huntera to może nie jest jasne ale film był tworzony głównie dla audiencji amerykańskiej gdzie każdy wie kto to jest i zna jego twórczość.
Wszystko co się tam dzieje poczynając od wolnej amerykanki w mieście kończąc na tym jak wiele uszło im na sucho dotyczy owej kultury, przecież wszystkie jego fanaberie opowiadają historię o tym jak zmienia się Ameryka więc nie rozumiem o co chodzi z tymi dwoma zdaniami.

ocenił(a) film na 1
Sergij

Huntera S.Thompsona? Tego koszmarnego nudziarza, wiecznie zaćpanego fiuta z przerośniętym ego, który udawał ważniaka bo dostał pracę w Rolling Stone? Przecież narkotyki to treść jego życia.
W filmie nie ma historii o tym jak zmienia się Ameryka. Jest historia dwóch upośledzonych niedorozwojów na ciągłym haju, uciekających przed odpowiedzialnością i zostawiających po sobie ruinę. Żałuję, że to widziałam.

Palma_Kokosowa

zaluje ze to czytalem :D

ocenił(a) film na 8
Palma_Kokosowa

Widać, że jedyne co oglądałeś to trailer albo pierwsze 25minut filmu.

ocenił(a) film na 1
Kkeli45

Nie, ale nie będę się spierać. Na twojej opinii zależy mi tak samo, jak na ponownym obejrzeniu LVP

ocenił(a) film na 8
Palma_Kokosowa

Wiadomo i w drugą stronę działa to dokładnie tak samo. Jednakże ciężko się spierać z faktami i tym co ujrzałeś w filmie. Stąd te 25min...

ocenił(a) film na 9
Sergij

szkoda, że nie było więcej scen tego rozmyślania Duke'a bardzo klimatyczne sceny to były

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones