PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=468022}

Gonzo: Życie i twórczość doktora Huntera S. Thompsona

Gonzo: The Life and Work of Dr. Hunter S. Thompson
7,7 1 501
ocen
7,7 10 1 1501
7,3 3
oceny krytyków
Gonzo: Życie i twórczość doktora Huntera S. Thompsona
powrót do forum filmu Gonzo: Życie i twórczość doktora Huntera S. Thompsona

Witam, zwracam się do was z prośbą o pomoc. W około 2 minucie filmu,gdy w telewizji pokazywane są urywki z wojen w Iraku i Afganistanie leci piosenka All along the watchtower. Czy ktoś wie i mógłby podać link do właśnie TEGO utworu, chodzi mi dokładnie o tą wersje albo ewentualnie tytuł albumu(nie chodzi mi o John Wesley Harding)/koncertu Dylana?, z którego pochodzi?

Lusst

Znalazłeś? :)

ocenił(a) film na 8
Suriana

Bob Dylan & The Band - All Along the Watchtower (Live)

http://www.songlyrics.com/bob-dylan-the-band/all-along-the-watchtower-live-lyric s/

Pod tekstem piosenki będzie taki odtwarzacz z napisem Play this song, przeniesie Cię na stronę http://www.jango.com/music/Bob+Dylan?l=0 bezpośrednio do All Along. Można by wejść bezpośrednio, ale to jest jakby radio, więc losowo wyszukuje.

użytkownik usunięty
Lusst

Niestety ci nie pomogę, i tak wolę wersję Hendrix'a. Mam inne pytanie, i jestem na 100% pewna, że nikt mi nie odpowie, mimo to spróbuję, więc, w drugiej połowie lektor mówi mniej więcej coś takiego --> niektórzy twierdzą,ze słowa takie jak kanalia czy podłość nie pasują do obiektywnego dziennikarstwa, to prawda, rzecz jednak w tym, ze własnie ślepy, dogmatyczny obiektywizm utorował nixonowi drogę do białego domu.
Czy ktoś wie, czy to cytat z Thompsona, czy komentarz tych co robili film, czy co de fak?Bo trafia w sedno.

Trafniej byłoby spytać się na jakimś forum fanów Thompsona :)
Za piosenkę dziękuję bardzo, jestem pewna że trochę się naszukałeś...

użytkownik usunięty
Suriana

Znalazłam forum totally gonzo i po godzinie od wysłania posta z pytaniem dostałam odpowiedź. :D Ten fragment pochodzi z książki Better Than Sex, wygląda tak, gdyby ktoś był zainteresowany:
"Some people will say that words like scum and rotten are wrong for Objective Journalism - which is true, but they miss the point. It was the built-in blind spots of the Objective rules and dogma that allowed Nixon to slither into the White House in the first place. He looked so good on paper that you could almost vote for him sight unseen. He seemed so all-American, so much like Horatio Alger, that he was able to slip through the cracks of Objective Journalism. You had to get Subjective to see Nixon clearly, and the shock of recognition was often painful."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones