PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772}

Las Vegas Parano

Fear and Loathing in Las Vegas
7,5 168 632
oceny
7,5 10 1 168632
6,7 30
ocen krytyków
Las Vegas Parano
powrót do forum filmu Las Vegas Parano

Prawie każdy kto ogląda ten film na trzeźwo strasznie się w nim gubi i nie może go zrozumieć, tym bardziej jeśli jest to osoba która wcześniej nie miała styczności z takimi przeżyciami jakie doznają główni bohaterowie. Polecam zajarać i obejrzeć jeszcze raz, totalnie zmienia swoją formę.

ocenił(a) film na 8
xcznx

do palenia? stary,moim zdaniem to co jest przedstawione w filmie czyli ciężkie jazdy po twardych dragach mają się nijak do palenia zioła i przeżyć po tym.

ocenił(a) film na 10
szymerzolw

Ale palenie ma to do siebie że wyostrza zmysły i oglądając ten film nawet po małym buchu można lepiej wyobrazić sobie punkt widzenia głównych bohaterów. Sam po sobie zauważyłem że reżyser stworzył tak dużo małych a czasem nawet malutkich niby nic nie znaczących szczegółów że za każdym razem kiedy oglądam ten film jestem w stanie zauważyć coś na co wcześniej nie zwróciłem uwagi. Dla mnie jest to niesamowity fenomen tego filmu :)

ocenił(a) film na 8
xcznx

no możliwe bo na każdego palenie działa inaczej,na filmie czy grze faktycznie da się lepiej skupić zjaranym ale już w innych sytuacjach np mnie zamula

ocenił(a) film na 7
szymerzolw

Od kiedy LSD, meskalina czy eter to twarde dragi? Chyba przegapiłem spotkanie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones