PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772}

Las Vegas Parano

Fear and Loathing in Las Vegas
7,5 168 632
oceny
7,5 10 1 168632
6,7 30
ocen krytyków
Las Vegas Parano
powrót do forum filmu Las Vegas Parano

LVP na DVD ?

ocenił(a) film na 10

Czy kiedykolwiek szanowny dystrybutor zgodzi się na wypuszczenie tego filmu do sklepów ? Niby czasem na alledrogo pojawiały się jakieś pozycje z polską wersją językową, ale to prawdopodobnie "samoróby".

ocenił(a) film na 10
qkis22

lepiej ściągnąć wersje HD

ocenił(a) film na 10
vince25xx

Wolałbym mieć ten film w swojej kolekcji :)

ocenił(a) film na 10
qkis22

Ja mam w swojej kolekcji plików HD video. Jakość o wiele lepsza niż DVD.

ocenił(a) film na 8
vince25xx

vince25 znowu w moralnej zgniliźnie, tym razem kradzież

ocenił(a) film na 8
qkis22

ja mam oryginał ale po angielsku z napisami też ang

ocenił(a) film na 10
qkis22

żadne samoróby... Film był w Polsce wydany (mam swoją kopię w kolekcji... zapraszam na mój profil by zobaczyć). Najpierw sklepy później Magazyn DVD... nakład prawie zupełnie wyczerpana, dlatego ceny są niezłe... Jednakże polecam szukać na dziwnych stacjach benzynowych (nie ORLEN czy BP) możliwe, ze kupisz za 15zł (jak ja). Film można kupić w standardowym DVD Box'ie i w Jewle Case (takie twarde przeźroczyste pudełko DVD)

Szukaj.

Ja osobiście oglądałem go tyle razy, ze znam na pamięć i pozwoliłem sobie na Blu-Ray bez napisów (dość tania rzecz).

A do Pana Vincea powiem tylko tyle... wow... to mi zaimponowałeś... kolekcja plików HD... musiałeś to zbierać latami :-) i ile w tym poświęcenia :-).

ocenił(a) film na 10
szczepan600

Po prostu jest bardziej praktyczna, bo mogę ją zabrać na przenośnym dysku, wszędzie gdzie mam ochotę. A ile zapłaciłeś za blu-ray, bo też chcę kupić ?

ocenił(a) film na 10
vince25xx

Praktyczna/niepraktyczna... nielegalna :-). Ja zapłaciłem za lekko używany 35zł. Ale to prywatna aukcja, w sklepie jakoś 60-80zł.

ocenił(a) film na 10
szczepan600

Do 60 zł za tak dobry film to mogę dać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones