PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772}

Las Vegas Parano

Fear and Loathing in Las Vegas
7,5 168 632
oceny
7,5 10 1 168632
6,7 30
ocen krytyków
Las Vegas Parano
powrót do forum filmu Las Vegas Parano

Nieporozumienie

użytkownik usunięty

Ten film to nieporozumienie. Nieporozumienie, ponieważ nie powinno go być. Nie powinno go być, ponieważ nic nie wnosi. Nic nie wnosi, bo jest po prostu koszmarnie nudny.

ocenił(a) film na 9

Hunter się z Ciebie śmieje.

użytkownik usunięty
Tortuga033

To straszne. Jestem zdruzgotany tym faktem. Zamknę się w sobie i powiem mamie, żeby odłączyła mi internet. Eh już nie będę mógł zgrywać wielkiego znawcy kina...

ocenił(a) film na 9

Thanks God.

użytkownik usunięty
Tortuga033

Oj, nie mieszaj w to Boga. Gdyby Bóg choć trochę się nade mną zlitował, nie pozwoliłby mi wdawać się w dyskusję z fanem Asterixa i Obelixa, Epoki Lodowcowej, Opowieści Z Narnii, Niezniszczalnych czy innego Ratatujtuja, czy jak to się tam pisze.
Zastanawiam się w jakim języku odpiszesz teraz (?)

ocenił(a) film na 9

Tak, lubię Niezniszczalnych czy Epokę Lodowcową. Tylko nie wiem co to ma do Las Vegas Parano, może mnie oświecisz ?

ocenił(a) film na 8
Tortuga033

ja chyba wiem

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 8
Tortuga033

tak mi się wydaje

ocenił(a) film na 5
stonedfish

piękna riposta :)

ocenił(a) film na 10

Odpowie ktoś co jest złego w tym że ktoś lubi epoke lodowcową? Według mnie jak na animacje jest zrobiona świetnie. Co do Las Vegas Parano, to jest to całkowite arcydzieło tegoż reżysera i najlepsza rola Deppa. Nie wiem czy się pogubiłeś w filmie, a może poprostu wolisz humor w stylu american pie, ale ja uśmiałem się wiele razy, a w napięciu trzymał przez cały film. Zarąbista muzyka, gra aktorska, świetne teksty, charakteryzacja i reżyserka, a sceny przedstawiające haj wręcz genialne.

ocenił(a) film na 8
Angry22

Zgadzam się :) I też lubie bajki, w tym Epokę Lodowcowa :) Americam Pie tez jest ok. Las vegas... super.
Jednym z moich ulubionych ( z tych nieco dziwnych, tak to nazwijmy) jest Sucker Punch ( OGROMNY + za muzykę) . Napisałam pochlebny komentarz i tak mnie wyzwali, że zablokowano mój wątek... To smutne i dziwne....

ocenił(a) film na 7

Gdyby powstawały wyłącznie filmy "coś wnoszące" to dzisiejszy dorobek kinematografii byłby wyjątkowo skromny pod względem ilościowym.

ocenił(a) film na 9
nie333

Dokładnie ;)

ocenił(a) film na 9
advocat14

A film genialny, zwłaszcza sposób w jaki zagrał swoją rolę Depp

ocenił(a) film na 7
advocat14

Zgadzam się, chociaż na mnie większe wrażenie zrobił Benicio del Toro. Oboje fenomenalnie wtopili się w narkotyczny klimat filmu.

ocenił(a) film na 2

Nuda, nuda i nuda. Trochę zabawnych momentów było góra kilka. Albo zupełnie nie rozumiem tego filmu, albo jest on bardzo słaby. Raczej to drugie, więc w pełni zasługuje na 2/10.

ocenił(a) film na 7
Johnny1123

to mi się podoba w zdrowym obiektywizmie:
albo ja czegoś nie rozumiem, albo świat się myli -> świat się myli.

ocenił(a) film na 2
Ametria

To przyjmijmy, że go nie rozumiem. W takim wypadku też zasługuje na niską ocenę, skoro historia nie została przedstawiona w zrozumiały sposób.

ocenił(a) film na 8

Jak będziesz dorosły zapal kiedyś trawę albo przynajmniej wypij piwo, i zacznij dostrzegać świat na zajebańca, a od razu uznasz film za geniusz.

ocenił(a) film na 7
DamianGoreFan1993

To chyba byś musiał wychlać dwie kraty piwa, żeby mieć taką bombę. Moim zdaniem film troszkę przekolorowany. Tak naprawdę nie był film słaby to złe określenie, ten film jest strasznie dziwny. Plus za muzykę i za grę Depp'a który jak zawsze rozwala system kilka śmiesznych dialogów i tyle.

ocenił(a) film na 9
bzykus100

Bo to film głównie kierowany do osób zapoznanych z osobą i twórczością Thompsona.

ocenił(a) film na 8
Tortuga033

Dobrze powiedziane...nie podoba mi się stwierdzenie (co niektórych osób) że film jest skierowanych do nie stroniących od używek czy wręcz uzależnionych.Oglądałam film na żywo bez żadnych używek,nawet przysłowiowego piwa i zwyczajnie mi sie podobał... :-) może właśnie dlatego że jest inny i nic nie wnosi....po prostu,oglądałam i zapomniałam na chwile o swoich stresach itp. Czy każdy film musi być z przesłaniem? :-D a może niesie ze sobą przesłanie-nie ćpać i stronić od uzależnień....P.S u nas na dzielnicy w sklepie pracuje podobna pani do tej w filmowym hotelu :-D (o ile dobrze pamiętam)...

ocenił(a) film na 9
Tamilina

" a może niesie ze sobą przesłanie-nie ćpać i stronić od uzależnień"

Nie powiedziałabym...Thompson, wnioskując po książce nie opowiada się za żadnym stanowiskiem, czy to przeciwników, czy to zwolenników używek.

ocenił(a) film na 6
Tamilina

Jakie znasz przysłowie z piwem? Ludzie litości piszcie prosto i z sensem, a nie powtarzacie kretyńskie zwroty z telewizji.

ocenił(a) film na 8
Niskobudzetowy

...jak ci się nudzi,przeglądnij kalendarzyk,znajdziesz tam przysłowia...zamierzyłeś się na mnie bi nie pociągam?

ocenił(a) film na 5
DamianGoreFan1993

Przeżyłem swoje,ale film jest słabych lotów.Takze niegeneralizuj.

ocenił(a) film na 6
DamianGoreFan1993

Wychodzi na to, że narkotyki i alkohol to straszna nuda.

ocenił(a) film na 8
Niskobudzetowy

Nudzisz się...zapal blanta glucie...

ocenił(a) film na 6
Tamilina

Genialne rozwiązanie.

ocenił(a) film na 10

a jednak go obejrzałeś ;0)

ocenił(a) film na 10

Nudne to masz życie jak nie rozumiesz nic z tego filmu :) aż mi ciebie żal , film 1 klasa

ocenił(a) film na 5
SeeBeeeK

Bo żeby mieć 'fun' trzeba się się wspomagać wszelkimi środkami?

ocenił(a) film na 10
raptornaglodzie

Niestety bez pewnych środków nie osiągniesz stanu umysłu i odczuwania świata w taki a anie inny sposób :)

ocenił(a) film na 9

Nic nie wnosi mniej więcej tak samo jak "Siedem", ale za to przynajmniej jest śmieszny, a "Siedem" jest tylko męczący.

ocenił(a) film na 10

Nie jest nieporozumieniem, sam w sobie dobry. Fakt faktem nie jest dla każdego, ale kto zrozumiał film ten uzna, że jest genialny.

ocenił(a) film na 9

Zamilcz, bo poszczuję Cię pijawkami.

ocenił(a) film na 10
MisterGonzo

Haha :D dobre! :D Wygladasz moze jak Gonzo z filmu? :D LOL :P

ocenił(a) film na 7

Nie musi nic wnosić, fajnym doświadczeniem jest pogubić się w nim ;)

ocenił(a) film na 10

Nic nie wnosi? Toż wzniósł film surrealistyczny na wyżyny, wniósł więc torbę pełną dragów do kinematografii.

ocenił(a) film na 10
Vertigo_effect

To przewodnik dla wszystkich, których matki nie wiedzą że ćpią...
Chciałem zwrócić uwagę, że jest tu masa ról i rólek świetnie napisanych i zagranych.
A kolega doktor Benicio rozwala, on jest świetny w takim repertuarze, to jego żywioł tak się wydurniać.

ocenił(a) film na 9

film niezrozumiały dla gimbusów i tyle

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones