PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772}

Las Vegas Parano

Fear and Loathing in Las Vegas
7,5 168 681
ocen
7,5 10 1 168681
6,7 30
ocen krytyków
Las Vegas Parano
powrót do forum filmu Las Vegas Parano

Jestem w szoku... nigdy nie widziałam tak beznadziejnego filmu. Obejrzałam tylko 1 część, nie dałam rady do końca. Nie rozumiem zupełnie o co w nim chodzi i jak on może się podobać :( i Jeszcze Johnny w nim gra... Może coś jest ze mną nie tak?

bibigegedudu

najwyrażniej z tobą jest coś nie tak ! do niektorych rzeczy trzeba
poprostu dorosnąć ,ale nie martw sie wszystko w swoim czasie :)

ocenił(a) film na 10
bibigegedudu

Ja tylko na początku filmu tak pomyślałam. Jak dla mnie to jest zajebisty
film, niewiele filmów tak mi się podobało jak ten. A główni bohaterowie -
mistrzostwo! W życiu bym nie pomyślała, że to Depp, gdybym wcześniej nie
przeczytała :)

ocenił(a) film na 8
bibigegedudu

No sama sobie odpowiedziałaś - nie podoba Ci się, nie rozumiesz bo tępa jesteś i tyle.

bibigegedudu

Nie podoba się, bo to film dla psycholi i ćpunów :/

ocenił(a) film na 10
ptopmark

Nie jestem ani psycholem, ani ćpunem, a mi się podoba.

blazejm7

Nie chciałem nikogo obrazić, ale gdy oglądałem ten film nie odstępowała mnie myśl, że tylko nienormalnym ludziom może się coś takiego podobać, ale z drugiej strony każdy ma inne poczucie humoru... mi się nie podobał :|

ocenił(a) film na 10
ptopmark

Dobra, od razu mówię, ze ten komentarz wstawiam przed obejrzeniem filmu - Właśnie się buforuje, ale gdy czytam coś w stylu 'nie dotrwałam do końca' od razu wg mnie kasuje się prawo do jakiejkolwiek oceny, sorry ale głosu powinni zabierać tylko Ci którzy chociaż przez chwilę pomyśleli nad całością. Taka regułka, sam film cenię później.

IstarVanTassel

Jasna sprawa, że bez obejrzenia całości nie ma czego oceniać i najlepiej wtedy zaznaczyć opcję "nie interesuje mnie" :)

ocenił(a) film na 8
ptopmark

trafne

ocenił(a) film na 2
bibigegedudu

Nic z Tobą nie jest ,,nie tak". Jakimś cudem dotrwałem do końca, ale nic nie straciłaś. W tym filmie nic ciekawego się nie wydarzyło, a oglądanie to męczarnia. Największe nieporozumienie w top 500 Filmwebu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones