PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772}

Las Vegas Parano

Fear and Loathing in Las Vegas
7,5 168 681
ocen
7,5 10 1 168681
6,7 30
ocen krytyków
Las Vegas Parano
powrót do forum filmu Las Vegas Parano

Rango

ocenił(a) film na 10

Jestem niemal pewien, że Gore Verbinsky tworząc 13 lat później "Rango", (czyli film, gdzie Depp podkładał głos głównemu bohaterowi) wzorował się przede wszystkim na "Las Vegas Parano". Oto przykłady:
1. Duke z "Las Vegas..." zachowuje się podobnie jak Rango. Ponadto ten pierwszy miętoli w zębach fifkę, ten drugi wykałaczkę. Ubiór ich obu jest bardzo podobny i nawet w Rango raz wykorzystano ten charakterystyczny świst użyty ze trzy razy przez Duke'a w "Las Vegas...".
2. A jeśli ktoś by jeszcze nie wierzył, tytułowy Rango jest bliźniaczo podobny do Deppa z plakatu reklamującego "Las Vegas...."

P. S. A tak ogólnie film fenomenalny. Pozytywnie mnie zaskoczył. Gra aktorska na najwyższym poziomie, a same pomysły reżysera momentami sprawiały, że otwierałem oczy szeroko ze zdumienia, a przecież kilka podobnych fimów w życiu widziałem. Jedynie polski lektor spartolił mi częściowo przyjemność oglądania.

użytkownik usunięty
tulpa

Raoul Duke i dr. Gonzo pojawili się na kilka sekund w "Rango": http://m.youtube.com/watch?v=K7Sjm8VW1Rs

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones