PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772}

Las Vegas Parano

Fear and Loathing in Las Vegas
7,5 168 632
oceny
7,5 10 1 168632
6,7 30
ocen krytyków
Las Vegas Parano
powrót do forum filmu Las Vegas Parano

dla fanów

użytkownik usunięty

remake filmu "where the buffalo roam". Postać dr gra Bill Murray.

ocenił(a) film na 9

"Tam gdzie wędrują bizony" to nie jest żaden remake, tylko całkiem osobny film. Poza tym na logikę - jak remakiem może być film, który powstał wcześniej ?

użytkownik usunięty
Tortuga033

nie umiesz czytać. napisałem coś odwrotnego:)

ocenił(a) film na 9

Dodałeś na końcu "Postać dr gra Bill Murray", gdybyś napisał "Postać dr gra Johnny Depp" czy "Postać dr GRAŁ Bill Murray" to wtedy było by to poprawne i zrozumiałe, bo tak to nie wiadomo czy chodzi Ci o to że Murray grał w "Bizonach..." czy w LVP.
W każdym bądź razie to są dwa osobne filmy, więc o żadnym remaku to nie może być mowy.

użytkownik usunięty
Tortuga033

jest to historia oparta na jednej i tej samej książce, a to co napisałem to dwa zdania.

ocenił(a) film na 9

Las Vegas Parano jest ekranizacją książki o tym samym tytule, a z tego co orientuje Tam gdzie wędrują bizony owszem zahaczają o historię przedstawioną w Fear and Loathing, ale głownie pokazują inne przygody Thompsona, tak że nie można nazwać tego remakiem.

użytkownik usunięty
Tortuga033

A tam gdzie wędrują bizony nie jest po części jej ekranizacją skoro wypisz wymaluj sceny wzięte z książki?

ocenił(a) film na 9

No dobrze , ale to i tak nie zmienia faktu że nie można LVP nazywać remakiem Tam gdzie wędrują bizony, bo fabuła tych dwóch film nie jest IDENTYCZNA. Nawet jeżeli w Bizonach występują sceny z Las Vegas Parano (książka) , to całościowo to nie jest ten sam film, o dokładniej tym samym przebiegu fabuły.

użytkownik usunięty
Tortuga033

ok. i tak głownie chodzi o nakierowanie ludzi na postać Huntera.

użytkownik usunięty
Tortuga033

a przy okazji to trochę jak spieranie się czy polskie wydanie książki jest pod takim samym tytułem co polska wersja filmu:)

ocenił(a) film na 10
Tortuga033

Najważniejsze to pisać ze zrozumieniem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones