PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772}

Las Vegas Parano

Fear and Loathing in Las Vegas
7,5 168 632
oceny
7,5 10 1 168632
6,7 30
ocen krytyków
Las Vegas Parano
powrót do forum filmu Las Vegas Parano

mydło

ocenił(a) film na 10

po co mu było, tyle mydła ?

ocenił(a) film na 10
vince25xx

Moim zdaniem ilość mydła miała być symbolem tego w jakim stanie był Hunter opuszczając Las Vegas:) Innego wyjaśnienia nie widzę:)

ocenił(a) film na 10
KubaLBN92

a skąd je wziął ?

ocenił(a) film na 10
vince25xx

Kolejne dobre pytanie:D
W pokoju RACZEJ nie miał aż takiej ilości... Więc albo okradł jakiś magazyn albo inne pokoje:)

ocenił(a) film na 10
KubaLBN92

hehe :) tak myślałem

ocenił(a) film na 10
vince25xx

600 kostek mydła zamówił Gonzo z obsługi hotelowej. W filmie nie ma o tym wzmianki natomiast jest w książce :)

ocenił(a) film na 10
dyrek

Czytałem ale tego motywu nie pamiętam :D

dyrek

Właśnie doczytałam się tego fragmentu :D

vince25xx

Żeby mógł się schylać.

ocenił(a) film na 10
mativandamme

A słyszałeś o mydle w płynie ?

vince25xx

Myślałem że chodzi ci w kostkach xD

ocenił(a) film na 7
vince25xx

Chciał zachować czystość, sam to powiedział. ;)

ocenił(a) film na 10
Sergij

Wyniósł mydłło i grejpfruty wcześniej, zanim uciekł z hotelu.
Mam wrażenie, że temat o mydle jest tu na stronie tego filmu najbardziej ambitnym tematem.
Czy ktoś tu wogóle zauważył ,że ten film jest o czymś więcej niż o braniu narkotyków?
W tle rzeczywistość "Kim są ci ludzie? Co to za twarze? Skąd się wzieli? Wyglądaja jak karykatury handlarzy używanymi wozami.Słodki Jezu. Strasznie ich dużo jak na 4:30 w niedzielę. Nadal gonią za amerykańskim marzeniem. Wizją zwycięzcy wyłaniającego się z haosu przedświtu z zatęchłego kasyna Las Vegas".
"Mój adwokat nie rozumie opinii byłych narkomanów, że na bez narkotyków można mieć większy odlot".
Ta rzeczywistość, która otacza bohaterów jest bardziej chora niż ich fazy na haju. Bohater wspomina jak bezpowrotnie mineły czasy kiedy ich życie

ocenił(a) film na 7
Kasica_9

Ten film nie jest o braniu narkotyków, tylko o pogoni za amerykańskim snem i upadku kultury lat 70 a wszystko przedstawione w krzywym kwasowym zwierciadle.

Sergij

O braniu narkotyków przede wszystkim, a na bani jednak taki Hunter S. Thompson potrafi wnikliwie dobrze serwować "gonzo".

ocenił(a) film na 10
vince25xx

aby umyc anal

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones