PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11621}

Tam wędrują bizony

Where the Buffalo Roam
7,3 4 389
ocen
7,3 10 1 4389
Tam wędrują bizony
powrót do forum filmu Tam wędrują bizony

Bardzo dobry film

ocenił(a) film na 8

Jako pierwszy zobaczyłem Las Vegas Parano i muszę przyznać, że tamta produkcja straciła w moich oczach "Tam wędrują bizony" jest o wiele bardziej zabawny i subtelny nie słychać wiecznej gadaniny o tym jak człowiek czuję się po meskalinie czy innym shicie. Murrey wymiata nie zdawałem sobie sprawy, że jest tak dobrym aktorem.

verigut

Ja bym nawet powiedział że to jego rola życia ale moge sie mylić bo nie wiele z nim filmów ogladałem. Co do Las Vegas to już jest inna jazda, a opisy gadaniny o tym i owym zostały zaczerpnięte z powieści dlatego nie wiem o co halo. Nie porównywał bym tych filmów, oby dwa w moich oczach wymiatają a każdy indywidualnie wymiata na swoim poziomie. Dla mnie w Bizonach jest coś czego nigdy nie bedzie w Las Vegas, znowu Las Vegas ma coś czego nie mają Bizony

temteges

zgadzam się porównanie tych filmów do siebie nie ma sensu poza postacią autora i kompana przygód

verigut

byłeś w Las Vegas ? Więc meskalina czy pejotl w porównaniu z Las Vegas to kiepska rozrywka. Te dwa filmy nijak się mają do siebie. Kolesie amerykański sen przyjmowali po dragach a ludzie sobie go zarzucają na trzeźwo.
Przeczytaj sobie "Narkotyki i niemyte dusze" Witkacego

ocenił(a) film na 8
verigut

Zgadzam się, że to świetny film. Chętnie bym go znowu obejrzał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones